Nasze psy

‘Beyla’ PL GCH CH JR CH Valor REBEL QUEEN av Dandee

ur. 21.11.2014

Import USA

Ojciec: GCHS Elvbend’s THE SOLDIER’S TEAR

Matka: CH Dandee ATLANTIAN DREAM

Szkolona do poszukiwań (zdany egzamin specjalności terenowej klasy ‘’O”) oraz w zakresie posłuszeństwa. Na wystawach w Polsce pokazuje się od czasów szczenięcych. Zdobyła m.in. tytuły Młodzieżowego Championa Polski, Championa Polski, Grand Championa Polski Młodzieżowe Zwycięstwo Polski, Młodzieżowe Zwycięstwo Klubu, Zwycięstwo Klubu (więcej o jej sukcesach w zakładce „osiągnięcia”). Startuje z nami w dogtrekkingach, uczestniczy w spotkaniach z dziećmi w szkołach i przedszkolach. Wraz z pozostałymi naszymi psiakami pracuje w zaprzęgu. W domu królowa – spokojna obserwatorka, mająca duże mniemanie o własnej wartości. Posłuszna, myśląca, w treningu dająca z siebie naprawdę wiele. Ma swoich ulubionych ludzi i tych, których lubi mniej. Lubi być blisko człowieka i chętnie oddaje się pieszczotom, jednak nie wtedy, gdy pracuje. Pilnuje domu z dużym zaangażowaniem.


 ‘Rossi’ JR CH PL ROSSØYA Pride of North

ur. 07.07.2017

Ojciec: NORD CH Vamyras M-D LUKAS

Matka: GCH Valor REBEL QUEEN av Dandee

Córka Beyli i bardzo utytułowanego wystawowo, jak i użytkowo Norweskiego Championa. Karierę wystawową rozpoczęła od wystawy w Minikowie 11.11.2017r., jako 4 miesięczny szczeniak. Od tego czasu zdobyła już tytuł Młodzieżowego Championa Polski i prawie „domknęła” dorosły Championat, jednak odwołanie wystaw z powodu epidemii COVID pokrzyżowały te plany. Kocha wszystkich ludzi i przyjaźni się z niemal każdym psem. Potrafi jednak niesamowicie pilnować porządku pomiędzy psami – podczas karmienia do kuchni wpuści tylko te psy, które jedzą w kuchni, inne subtelnie nakładaną presją trzyma za progiem. Bardziej ciekawska i energiczna od matki, uwielbia zabawy, bieganie oraz skakanie przez przeszkody. Miłośniczka przygód. Bardzo ładnie współpracuje z człowiekiem podczas różnego rodzaju szkoleń. Ćwiczy posłuszeństwo i uczestniczy w seminariach w tym zakresie. Biega w zaprzęgu, bierze udział w zajęciach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Posiada licencję psa terapeutycznego. Jest słoneczkiem, które potrafi rozpromienić nam każdy dzień – zawsze wesoła i chętna na pieszczoty. Uwielbia leżeć nam na kolanach. Łagodna i posłuszna, ale podnosi raban gdy ktoś kręci się wokół domu.


ASTRID Pride of North

ur. 03.04.2019

Ojciec: MULTI CH Resteröds LASSEMATTI

Matka: GCH Valor REBEL QUEEN av Dandee

Córka Beyli i sławnego Szwedzkiego multi championa. Wystawy rozpoczęła Wystawą Psów Myśliwskich w Feleczynie 25.08.2019r. gdzie jako niespełna 5-miesięczna suczka zdobyła tytuł II Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia Wystawy. Bardzo urodziwa suczka o łagodnym usposobieniu i ciągłej chęci bycia w ruchu. Najbardziej energiczna z naszych elkhundów, najchętniej i najszybciej biegająca w zaprzęgu. Jednocześnie bardzo spokojna i opanowana w domu. Lubi ćwiczenia z zakresu posłuszeństwa i współpracy z opiekunem. Uczestniczy w zajęciach edukacyjnych z dziećmi i młodzieżą. Najlepsza kumpelka Rossøyi. Nieustraszona… Jako kilkutygodniowe szczenię była tak ciekawa świata, że wpadła do studni! Nie był to jedyny wypadek jaki się jej przytrafił… Ze wszystkich jednak szczęśliwie wyszła obronną łapą. Pechowa? A może wręcz przeciwnie – w czepku urodzona?